Bezpośredni kontakt telefoniczny: +48 24 268 07 86, +48 603 600 862

0

Następne wydarzenie:

  • 00 DNI
  • 00 GODZ.
  • 00 MIN.
  • 00 SEK.
+

News

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores …

Sesja rekolekcyjna: Perfekcjonizm religijny i nasze ciało

Kategorie: Rekolekcje,Wydarzenia

Wiele niepotrzebnego cierpienia oraz napięcia psychicznego i seksualnego rodzi się w ludziach wierzących pod wpływem perfekcjonizmu religijnego. Korzeniem tego duchowego schorzenia jest niepokój o własną doskonałość i nieświadomy lęk przed Bogiem wdrukowany także przez wychowanie religijne. Podczas skupienia, odwołując się do Ewangelii i mądrości Kościoła, przyjrzymy się, w jaki sposób Duch Święty oczyszcza i uzdrawia nasze serca z tej przypadłości, aby z radością i ufnością iść drogą wiary.

W dniach 24 – 26 maja 2024 r. w Domu “Studnia” w Płocku odbędą się trzydniowe rekolekcje “Perfekcjonizm religijny i nasze ciało”. Poprowadzi je o. Dariusz Piórkowski – jezuita, duszpasterz, kierownik duchowy i rekolekcjonista. Autor publikacji poświęconych duchowości, rozwojowi osobistemu i Biblii, m.in. „O duchowości z krwi i kości”, „Książeczka o miłosierdziu”, „Spodziewaj się Dobra” i „Nie musisz być doskonały”. Publikuje w m. in „Życiu Duchowym”, „W Drodze” i na portalu DEON.pl. Mieszka w Krakowie.

Początek rekolekcji w piątek 24 maja o 18:00. Pierwszym posiłkiem jest kolacja w piątek. Zakończenie rekolekcji w niedzielę 26 maja obiadem ok. 13:00. 

Koszt rekolekcji z pełnym wyżywieniem:

w pokoju jednoosobowym – 400 zł

w pokoju dwuosobowym – 300 zł/os

Zgłoszenia odbywają się za pomocą formularza. Ilość miejsc ograniczona.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSczmL_lMVYzUZimnuTTKR48S7ycTA2HmEC6RC-rnood-I4Bgw/viewform

Zapraszamy.

Dodał: Krzysztof Ruciński