Bezpośredni kontakt telefoniczny: +48 24 268 07 86, +48 603 600 862

0

Następne wydarzenie:

  • 00 DNI
  • 00 GODZ.
  • 00 MIN.
  • 00 SEK.
+

Trzy propozycje Domu Rekolekcyjnego „Studnia” w Płocku na Wielki Post 2022

Zbliża się Wielki Post. Dom Rekolekcyjny “Studnia” w Płocku na Górnej 1A ma trzy propozycje:

  1. Ćwiczenia duchowe

Propozycja ćwiczeń duchowych w Wielkim Poście skierowana jest do osób, które pragną nauczyć się osobistej więzi z Bogiem w oparciu o duchowość wypracowaną przez św. Ignacego Loyolę.

Zapraszamy w każdą środę Wielkiego Postu o godz. 19:00 na konferencję tematyczną po której będzie czas na osobistą modlitwę w ciszy przed Najświętszym Sakramentem. Będzie to prosta droga do zbudowania wiernej przyjaźni z Bogiem, jednocześnie droga do głębszego przeżycia szczególnego czasu Wielkiego Postu. Spotkania są otwarte dla każdego, kto ma w sobie pragnienie, by zrobić coś więcej_(ignacjańskie magis) w swoim życiu duchowym.

Pierwsze spotkanie odbędzie się w środę 9 marca o godz. 19:00 w kaplicy Domu Rekolekcyjnego “Studnia” na ul. Górnej 1A.

  1. Czwartkowa Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy

„Słowo stało się ciałem i zamieszkało miedzy nami” – zapraszamy do jak najgłębszego przeżycia tej tajemnicy, do kontemplacji Boga w cudzie adoracji. Będziemy sprawować ją w ciszy w naszej kaplicy w każdy wielkopostny czwartek, czyli od 3 marca do 7 kwietnia od 19:00 do 20:00 – czas modlitwy niech każdy wybierze indywidualnie. Jako pomoc modlitewną przygotujemy teksty do medytacji Słowa Bożego w oparciu o Ewangelię następującej niedzieli. Przychodźcie, kiedy możecie!

  1. Rekolekcje „Opuszczeni”

W dniach 11 – 13 kwietnia 2022 r. (Wielki Poniedziałek, Wielki Wtorek i Wielka Środa) zapraszamy na rekolekcje zatytułowane „Opuszczeni”, które poprowadzi o. Piotr Kropisz SJ – kierownik duchowy i rekolekcjonista. Każdego dnia będzie Msza św. z homilią, a po niej tematyczna konferencja. Początek o godz. 19:30.

Zapraszamy serdecznie.