Bezpośredni kontakt telefoniczny: +48 24 268 07 86, +48 603 600 862

0

Następne wydarzenie:

  • 00 DNI
  • 00 GODZ.
  • 00 MIN.
  • 00 SEK.
+

„Rozmównica” jest konkretną odpowiedzią na potrzeby wielu ludzi poszukujących duchowego kierownictwa, inspiracji do modlitwy lub psychologicznego wsparcia i konsultacji. Stworzyliśmy miejsce otwarte dla każdego, kto poszukuje Pana Boga w swoim życiu lub chciałby skorzystać z fachowej pomocy psychoterapeutycznej lub konsultacji. Naszą misją jest wspomaganie rozwoju duchowego i osobowego ku dojrzałości chrześcijańskiej oraz dostarczanie pełnego zakresu pomocy psychologicznej dla dorosłych. W mieście pierwszych objawień św. Siostrze Faustynie, orędowniczki Bożego Miłosierdzia – tworzymy miejsce pomocy psychologicznej i duchowej.

„Rozmównica” mieści się w Płocku na ul. Górnej 1 A, w budynku Studni na parterze w pokoju 04. Jest czynna w czwartki w godz. 18:00 – 21:00. Rozmowy duchowe są prowadzone również w inne dni (termin do uzgodnienia podczas rejestracji). Aby umówić się na spotkanie z księdzem lub psychologiem należy zadzwonić pod numer: 501 648 484. Udzielana pomoc jest w pełni bezpłatna. Zapraszamy Państwa do Rozmównicy.
ks. Krzysztof Ruciński – spowiednik i kierownik duchowy. Dyrektor Domu Rekolekcyjnego “Studnia” w Płocku, diecezjalny duszpasterz młodzieży i koordynator Światowych Dni Młodzieży w diecezji płockiej. Absolwent teologii duchowości u jezuitów w Kolegium Bobolanum w Warszawie, Szkoły dla Spowiedników w Krakowie oraz studiów z profilaktyki przemocy seksualnej wobec dzieci i młodzieży w Akademii Ignatianum w Krakowie. Uczestnik Szkoły Formatorów Akademii Ignatianum w Krakowie – Międzywydziałowe Studia Podyplomowe z zakresu antropologii, psychologii i pedagogiki chrześcijańskiej. W Rozmównicy prowadzi indywidualne konsultacje, kierownictwo duchowe i spowiedź. Dostępny jest w czwartki w godzinach 18:00 – 21:00. Istnieje możliwość umówienia się na rozmowę duchową także w inny dzień tygodnia.
ks. Jarosław Mokrzanowski – spowiednik i kierownik duchowy. W sierpniu 2012 r. rozpoczął pracę w płockiej Kurii – najpierw na Wydziale duszpasterskim, a od 1 stycznia 2014 r. w kurialnej kancelarii. Obecnie pełni funkcję sekretarza Biskupa Płockiego Piotra Libery. Jest także dyrektorem Centrum Psychologiczno – Pastoralnego Metanoia w Płocku i jednym z diecezjalnych egzorcystów. W Rozmównicy prowadzi indywidualne konsultacje, kierownictwo duchowe i spowiedź. Spotkania z ks. Jarosławem Mokrzanowski po wcześniejszym ustaleniu terminu.
Piotr Wyszomirski – Psycholog, psychoterapeuta. Absolwent Wydziału Filozofii Chrześcijańskiej Uniwersytetu im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, na kierunku psychologia. W marcu 2015 roku uzyskał dyplom Profesjonalnej Szkoły Psychoterapii w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie. Aktualnie współpracuje z Poradnią Zdrowia Psychicznego, Oddziałem Dziennym Psychiatrycznym Szpitala Powiatowego w Płońsku, Centrum Psychologiczno- Pastoralnym Metanoia, Poradnią Rozmównica, Centrum Medycznym Mama i Ja oraz Laboratorium Psychologiczno- Medycznym Neurolines. W Rozmównicy prowadzi indywidualne konsultacje i poradnictwo psychologiczne. Dostępny jest wyłącznie w czwartki w godzinach 18:00 – 21:00.