Bezpośredni kontakt telefoniczny: +48 24 268 07 86, +48 603 600 862

0

Następne wydarzenie:

  • 00 DNI
  • 00 GODZ.
  • 00 MIN.
  • 00 SEK.
+

News

“W nowych kontekstach i w nowych formach wyrazu chrześcijanin jest po raz kolejny powołany do dawania odpowiedzi każdemu, kto pyta o motywy nadziei, która w nim jest (por. 1 P 3,15).” Benedykt XVI

Pora wyboru – rekolekcje dla młodzieży o rozeznawaniu drogi życia wg. reguł św. Ignacego Loyoli

Kategorie: Ogólna

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży „Studnia” w Płocku zaprasza młodzież maturalną oraz studencką na rekolekcje o rozeznawaniu drogi życia. W życiu codziennym stajemy przed wieloma sytuacjami wymagającymi naszej decyzji. Jedne są większej, inne mniejsze. Jak mam rozpoznać, co jest dobre, a co lepsze? Skąd mam wiedzieć, czy moja decyzja jest zgodna z wolą Boga? Czy należy bardziej słuchać rozumu czy serca? Podejmowanie decyzji to proces, któremu warto się przyglądać, aby lepiej rozumieć siebie i innych oraz zmieniać swoją rzeczywistość na lepszą, coraz bardziej zgodną z planem Bożym.

Jeśli chcesz uczyć się żyć pełniej poprzez coraz bardziej świadome decyzje zapraszamy na rekolekcje, które w dniach 11 – 13 lutego 2022 roku poprowadzi ks. Krzysztof Ruciński – diecezjalny duszpasterz młodzieży i dyrektor domu rekolekcyjnego. Rekolekcje rozpoczynamy w piątek o 18:00, kończymy w niedzielę obiadem o 13.00.

Miejsce: Dom Rekolekcyjny Studnia w Płocku, ul. Górna 1A (wjazd od ul. Słonecznej 70).
Zgłoszenia: ddm@ddm-studnia.pl Prosimy podać swoje imię, nazwisko i wiek oraz napisać kilka zdań o sobie (dane osobowe będą wykorzystane wyłącznie do celów rekolekcyjnych).

Koszt organizacji rekolekcji to 180 zł. Masz dwie możliwości: 1. Możesz pokryć całą kwotę. 2. Jeśli Cię nie stać, nie obawiaj się. To nie może być przeszkodą w udziale w rekolekcjach – ofiarujesz tyle ile możesz.

Serdecznie zapraszamy.

Dodał: Krzysztof Ruciński