Bezpośredni kontakt telefoniczny: +48 24 268 07 86, +48 603 600 862

0

Następne wydarzenie:

  • 00 DNI
  • 00 GODZ.
  • 00 MIN.
  • 00 SEK.
+

News

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores …

Ćwiczenia duchowe: Wielki Post, czyli wysokokaloryczna strawa duchowa

Kategorie: Diecezja,Duchowość,Ignacjańskie,Ogólna,Wydarzenia

„Nie obfitość wiedzy, ale wewnętrzne odczuwanie i smakowanie rzeczy zadowala i nasyca duszę” – mówił św. Ignacy Loyola. W czasie tegorocznych wielkopostnych ćwiczeń duchowych chcemy zaproponować wysokokaloryczną strawę duchową, która nasyci waszą duszą oraz pozwoli lepiej i bardziej świadomie przeżyć czas Wielkiego Postu i przygotować się do świąt Zmartwychwstania Pańskiego.

Zapraszamy w każdą środę Wielkiego Postu o godz. 19:00 na konferencję, po której będzie czas na osobistą modlitwę w ciszy przed Najświętszym Sakramentem. Będzie to prosta droga do zbudowania wiernej przyjaźni z Bogiem, jednocześnie droga do głębszego przeżycia szczególnego czasu Wielkiego Postu. Spotkania są otwarte dla wszystkich.

Pierwsze spotkanie odbędzie się w Środę Popielcową 22 lutego o godz. 19:00 w kaplicy Domu Rekolekcyjnego “Studnia” na ul. Górnej 1A. Tego dnia zostanie odprawiona Msza św. z obrzędem posypania głów popiołem. W czasie homilii odbędzie się wprowadzenie w czas wielkopostnych ćwiczeń.

Terminy kolejnych spotkań: 1, 8, 15, 22 i 29 marca godz. 19:00.

Dodał: Krzysztof Ruciński