Bezpośredni kontakt telefoniczny: +48 24 268 07 86, +48 603 600 862

0

Następne wydarzenie:

  • 00 DNI
  • 00 GODZ.
  • 00 MIN.
  • 00 SEK.
+

News

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores …

Zapraszamy na Warsztaty muzyki liturgicznej, które odbędą się w dniach 22 – 24 marca 2024 roku w Młodzieżowym Centrum Edukacyjno – Wychowawczym „STUDNIA” w Płocku. Naszymi prowadzącymi będą: Ula Rogala i Rafał Maciejewski. Oboje są związani z dominikańskim środowiskiem muzycznym, posiadają ogromne doświadczenie w prowadzeniu warsztatów śpiewu liturgicznego oraz kształcenia nowych wokalistów. Początek warsztatów w piątek o 18:00. Zakończenie w niedzielę o 13:00.

Warsztaty są adresowane do wszystkich, którzy chcą modlić się śpiewem liturgicznym, poznać jego piękno i rozkochać się w tej formie modlitwy. Zapraszamy zarówno osoby świeckie i duchowne, jak i zorganizowane grupy posługujące oprawą muzyczną w różnych wspólnotach. Nie ma znaczenia wiek lub umiejętności. W warsztatach mogą wziąć udział zarówno osoby obyte z muzyką liturgiczną, jak i te, dla których będzie to nowe doświadczenie. Celem warsztatów jest propagowanie i kształtowanie dobrych wzorców muzycznych w Kościele, pokazywanie i dbanie o piękno sztuki oraz zachęcenie i przygotowanie uczestników do czynnego udziału w muzycznym życiu Kościoła.

Formularz zgłoszeniowy:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdCZn6jIu0tNA58V2ddVKFWG6BOPLqAuNgzBBCNNxYHLvGV4w/viewform

Zapisy do 15 marca 2024 r. lub do wyczerpania miejsc (liczba miejsc ograniczona).

Koszt uczestnictwa wynosi: dla młodzieży do 24 roku życia – 60 zł; dla dorosłych powyżej 24 roku życia – 100 zł (w tej cenie jest obiad w sobotę i niedzielę, kawa, herbata oraz napoje). Istnieje możliwość noclegu – cena za nocleg będzie ustalana z osobami zainteresowanymi.

Będziemy wdzięczni, jeśli zechcecie zaprosić do tego wydarzenia swoich znajomych oraz udostępnić je na swoich profilach. Z radością oczekujemy na Wasze zgłoszenia.

Dodał: Krzysztof Ruciński