Bezpośredni kontakt telefoniczny: +48 24 268 07 86, +48 603 600 862

0

Następne wydarzenie:

  • 00 DNI
  • 00 GODZ.
  • 00 MIN.
  • 00 SEK.
+

News

„W nowych kontekstach i w nowych formach wyrazu chrześcijanin jest po raz kolejny powołany do dawania odpowiedzi każdemu, kto pyta o motywy nadziei, która w nim jest (por. 1 P 3,15).” Benedykt XVI

Miło nam poinformować Państwa, że od 4 stycznia 2018 r. “Rozmównica” będzie czynna w Młodzieżowym Centrum Edukacyjno -Wychowawczym Studnia w Płocku na ul. Górnej 1 A (naprzeciwko ul. Słonecznej 70 jest wjazd na parking Studni).

„Rozmównica” jest konkretną odpowiedzią na potrzeby wielu ludzi poszukujących duchowego kierownictwa, inspiracji, modlitwy lub psychologicznego wsparcia i konsultacji. Stworzyliśmy miejsce otwarte dla każdego, kto poszukuje Pana Boga w swoim życiu lub chciałby skorzystać z fachowej pomocy psychoterapeutycznej lub konsultacji. Naszą misją jest wspomaganie rozwoju duchowego i osobowego, ku dojrzałości chrześcijańskiej oraz dostarczanie pełnego zakresu pomocy psychologicznej dla dorosłych. W mieście pierwszych objawień św. Siostrze Faustynie, orędowniczki Bożego Miłosierdzia – tworzymy miejsce pomocy psychologicznej i duchowej.

“Rozmównica” mieści się na w budynku Studni na parterze w pokój 04. Będzie czynna w czwartki w godz. 18:00 – 21:00. Rozmowy duchowe są prowadzone również w inne dni (termin do uzgodnienia podczas rejestracji). Aby umówić się na spotkanie z księdzem lub psychologiem należy zadzwonić pod numer: 501 648 484 (ten numer tel. będzie nr. tymczasowym, wkrótce podamy inny numer ). Udzielana pomoc jest w pełni bezpłatna. Zapraszamy Państwa do Rozmównicy.

Dodał: DOM_ADMIN_2024

Dodaj komentarz